Bursa Kombi Servisi

111

BURSA KOMBİ TAMİRİ

PETEK TEMİZLEME

Bursa Kombi tamiri

0536 995 30 62

0536 995 30 62

Bursa Petek Temizleme

Kombi tesisatımızın içinde bulunan suyun ısınıp soğumasından reaksiyon göstererek çamurlaşma oluşmaktadır. Bu çamurlaşma sebebiyle kombimizin içindeki su rahat bir şekilde devir daim oluşturamaz. Bu sebeple peteklerimizin üst ve alt tarafta ısı farklılığı oluşması söz konusu olur. Peteklerimizin üstü daha sıcak olurken alt tarafı daha soğuk olmaktadır (buz gibi). Bu konuda verim almanız azalır. Buda boşa yakıt sarfiyatı doğurur.

Kombilerimizde gidiş suyu derecesi 50 dereceye ayarlı iken tesisat ve petekler içerisindeki çamurlaşmadan dolayı dönüş suyu 10 derece ve 20 derece arasında dönüş yapmaktadır Bu sebeple cihazımız daha sık aralıklarla devreye girerek fazla gaz sarfiyatı ve cihazımızın sürekli çalışması ile içerisindeki yedek parçaların kısa sürede arızalanmasına neden olmaktadır.

Petek ve Tesisat temizliği yapılan sistemlerde gidiş suyundan gönderdiği suyu dönüş suyun rahat bir devir daim ile alarak cihazımız rölanti çalışmasını sağlayarak sistem içerisindeki suyu istenilen derecede tutmaya başlıycaktır. Bu sayede kombimiz istenilen sıcaklığa en kısa sürede ulaşarak ev içerisindeki ortam sıcaklığını oluşturarak gaz sarfiyatınızda %30 %40’a varan düşüş sağlıycaktır.

Kombi içerisinden çıkan su ile peteklerin içerisinden dönen su arasında 5 ila 10 derece sıcaklık farkı söz konusu olmaktadır. Standartta bu şekildedir. Peteklerinizin Alt ve Üst sıcaklığını eşit şekilde ısıtıcaz diye söyleyen kendilerini servis elemanı ve servis olarak tanıtan kişilere itibar etmeyiniz tesisatı ve petekleri temiz olan sistemlerde peteklerin üst sıcaklığı ve alt sıcaklığı eşit olmaz normal şartlarda aralarında 5 ila 10 derece arasında bir fark bulunur.

Petek ve Tesisat temizliği için Özel koruma ilaçlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz İletişim Numaralarımızdan Ulaşabilirsiniz..

Kombi, Tesisat ve Petek Bakım/Temizlik Fiyatı Ne Kadar?

Kombi, tesisat ve de petek temizliği sanıldığı kadar da maliyetli işlemler değildir. Bu noktada en önemli unsur tercih edilen firma olacaktır. Çünkü firmadan firmaya göre bazı fiyat farklılıkları ortaya çıkabilmektedir. Öyle ki kaliteli bakım ve temizlik şirketlerinde genellikle yapılan işin güvencesi verilmektedir. Bu da kişilerin hem ekonomik bağlamda hem de ilerleyen süreçte sorun yaşamama bağlamında önemli bir avantajdır. Kombi temizliği evde kendi başınıza yapabileceğiniz bir işlem değildir. Her şeyden önce temizlik ve bakımın sadece toz ve kir almaktan ibaret olduğunu düşünmek çok yanlış olacaktır.

Tüm Bursaya Hızlı Servis

Kombi Tamiri, Kombi Bakımı, Kombi Kart Tamiri, Kombi Arıza Tespiti, Kombi Petek Temizliği. 1 Yıl işcilik ve Parça Garantisi. BURSA Kombi Tamir ve Bakım Servisi. Tel: 0 536 995 30 62 kombi bakımı, arıza ve tamir işlemlerinde Bursa’nın her yerine hizmet vermektedir. Telefonlarımızdan bize ulaşarak teknik servisimizden randevu talep edebilirsiniz.

KOMBİ TAMİRİ

KOMBİ ANAKART TAMİRİ

PETEK TEMİZLEME

Hızlı Servis

Bursanın Heryerine Hızlı Servis

Garantili Onarım

Tüm Bakım ve Onarımlarınız Firma Güvencemizdedir.

7/24 Servis

Günün Her Saati Hızlı Servis Hizmeti