Bursa Kombi Servisi

111

BURSA KOMBİ TAMİRİ

PETEK TEMİZLEME

Bursa Kombi Servisi

Bursa kombi Servisi Bursa geneli Kombi servis hizmeti sağlamaktadır. Bursa kombi Servisi olarak kombinizde oluşabilecek arızalar için bir telefon uzaklığındayız. Bursa kombi Servisi siz değerli müşterilerimize profesyonel bir servis deneyimi vermektedir. Kalifiye ve profesyonel teknik servis elemanlarımız zamanında ve doğru müdahaleler ile cihazlarınızın problemini en kısa sürede çözecektir. Firmamıza bildirdiğiniz tüm Kombi problem bildirimleriniz teknisyenlerimiz tarafından gerekli kontrolleri yapılarak siz değerli kullanıcılarımıza geri bildirimde bulunulacaktır. Bursa kombi Servisi tüm kombi markalarında orijinal parça kullanmaktadır. Bursa kombi Servisi,  servis ihtiyaçlarınızda arayabilirsiniz Ankara İkizler kombi Servisi tüm Kombi sorunlarınızda parça ve işçilik garantisiyle onarım hizmetini sunacaktır.

Kombi periyodik bakımında öncelikle cihazın içindeki kurum temizliği filtre temizliği imbisat depo tamiratı fan motoru ve brülör kısım temizlikleri yapılması gerekiyor.

Birinci olarak hermetik cihazlarımızda fan motoru sökülür fan motoru yatak temizlikleri ve burç temizlikleri yapılır. Daha sonrasında brülör kısmımız alev bölgesi yanma odası dediğimiz kısım sökülür ve bunun özel ilaçla temizliği yapılır.

kombi tesisat bağlantı borusu üzerinde dönüş filtremiz bulunmakta bunun temizliği yapılır.

Tesisat suyu değiştirilir. Peteklerin içerisindeki su yenilenir.

Bu şekilde cihazın periyodik bakım işlemi yapılır.

Tüm temizlik ve bakım işlemleri yapıldıktan sonra özel bir gaz cihazımızla cihazın gaz kaçak kontrolleri yapılması gerekiyor. Cihazın gaz kaçak kontrolleri yapılırken cihazın gaz ayarlarının minimum ve maximum gaz ayar değerlerinin yapılması gerekiyor. En son olarak evinize çağırdığınız servisin yetki belgesinin olup olmadığını kontrol ediniz.

Bursa Kombi Servisi

0 536 995 30 62

  • Petek Temizliği
  • Kombi Bakımı
  • Kombi Kart Tamiri
  • Kombi Montajı
  • Kombi Alım Satım Hizmeti

KOMBİ TAMİRİ

KOMBİ ANAKART TAMİRİ

PETEK TEMİZLEME

Hızlı Servis

Bursanın Heryerine Hızlı Servis

Garantili Onarım

Tüm Bakım ve Onarımlarınız Firma Güvencemizdedir.

7/24 Servis

Günün Her Saati Hızlı Servis Hizmeti